آیا سوالی دارید؟

لطفا سؤالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفاً با مشاور ما تماس بگیرید.

_

سوالات

ارسالی کاربران

ما اهمیت کسب و کار شما راشما درک می کنیم، به همین دلیل است که ما با هر پروژه مانند پروژه خود رفتار می کنیم. هر مشتری نیازهای متفاوتی دارد، به همین دلیل است که ما خدمات خود را به گونه ای سفارشی می کنیم که کاملاً با آنچه شما نیاز دارید و بهترین کارایی را برای شما دارد مطابقت دهیم.

هزینه دامنه، هاست و قالب سایت ( در صورت نیاز) به چه صورت محاسبه می شود؟

هزینه دامنه با توجه به نرخ دلار متغیر است و ما نمی توانیم قیمت ثابتی برای آن اعلام کنیم. بنابراین هزینه هاست و دامنه بر اساس نرخ روز دلار محاسبه می شود و به مبلغ فاکتور شما اضافه می شود.

پشتیبانی سرویس ها چگونه است و آیا چگونگی کار کردن با سرویس ها را آموزش میدهید؟

یکی از خدمات منحصر به فرد اسکیلداپ پشتیبانی از تمامی محصولات و خدمات مجموعه است . شما می توانید در هر زمان که با مشکل روبرو شدید یا نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید با ما در ارتباط باشید . تیم ما با کمال میل آماده پاسخگویی به سوالات و اشکالات شما است. باید ذکر کنیم که  ما در پروژه های طراحی سایت تا 6 ماه پشتیبانی فنی رایگان ارائه می دهیم و تا زمان راه اندازی سایت همراه شما خواهیم بود. بعضی از کسب و کارها روش کار با سایت را به مشتریان خود آموزش نمی دهند و با این روش یک وابستگی دائمی بین مشتری و خود بوجود می آورند تا هزینه های بیشتر دریافت کنند اما تیم ما تمام آموزش های لازم جهت کارکردن با سایت را در اختیار شما قرار میدهد و شما بدون صرف هزینه و وابستگی به فرد خاص، سایت خود را مدیریت خواهید کرد.

مدت زمان تحویل پروژه و هزینه ارائه خدمت در اکسیلداپ چقدر است؟

زمان تحويل هر پروژه به نوع خدمات درخواست شده بستگي دارد . به عنوان نمونه برای طراحی لوگو حداقل 1 هفته زمان نياز است اما با در نظر گرفتن خواسته ها و اعمال تغییرات کارفرمای عزيز و ارائخ پيشنهادات و اصلاحيات، اين زمان مي تواند بیشتر شود. ما در اسکیلداپ پکیج و قیمت های مشخصی نداریم و هزینه ها متناسب با هر پروژه و نیازهای کارفرما برآورد میشود. از همین رو با توجه به اینکه هر پروژه منحصر به فرد و با خدماتی متفاوت است در نتیجه نمی توان یک قیمت ثابت را ارائه نمود.-تیم کاررشناسان ما بعد از بررسی جزئیات پروژه درخواست شما را بررسی و اعلام هزینه می نماید.

شرایط پرداخت در اکسیلداپ به چه صورت است؟

بعد از بررسی درخواست کارفرمای محترم و تکمیل اطلاعات مربوطه، هزینه پروژه به صورت اختصاصی و برای آن سقارش خاص محاسبه می گردد . در این مرحله برای شروع کار پروژه به میزان 60 درصد مبلغ قرارداد به عنوان پیش پرداخت دریافت می گردد. 40 درصد باقیمانده در نیز در دو مرحله که مرحله اول بعد از نمایش اولیه طرح ها و اعمال تغییرات و 20 درصد نهایی در مرحله دوم و بعد از اتمام کار،تسویه حساب نهایی می شود.

برای طراحی سایت به چه موارد نیازی است؟

دامنه که همان آدرس اینترنتی سایت یا فروشگاه شماست

هاست جهت میزبانی و اجرای نرم افزار وب سایت شما بر روی فضای اینترنت

قالب سایت: این مورد کاملا به نوع درخواست شما بستگی دارد. شما هم می توانید از قالب های موجود برای سایت خود استفاده نمایید و هم  اینکه سفارش طراحی قالب اختصاصی خود را داشته باشید. با افتخار تیم ما تمامی امکانات و پتانسیل های لازم برای اجرای هر سبک از طراحی سایت و قالب های جدید که مد نظر شما باشد را داراست.

لوگو : در صورتی که از قبل لوگو یا نشان تجاری خود را طراحی نموده اید تنها کافیست فایل آن را برای ما بفرستید. اما در صورتی که هنوز لوگو یا نشان تجاری خود را طراحی نکرده اید نگران نباشید ! ما می توانیم به شما کمک کنیم تا یک لوگوی حرفه ای و مناسب برای کسب و کارتان داشته باشید. اگر قبلا یک لوگو دارید، ما می توانیم آن را بازسازی یا بهبود بخشیم. اگر ندارید، ما می توانیم طراحی اختصاصی برای شما انجام دهیم. هزینه طراحی لوگو بستگی به پکیج انتخابی شما دارد. ما پکیج های مختلفی با قابلیت های متفاوت را برای شما ارائه می دهیم. شما می توانید با اعتماد به سلامت به تجربه و خلاقیت ما بسپارید تا لوگوی شما با بقیه عناصر برندینگ شما همخوان باشد.

مطالب سایت: شامل مطالب، محصولات یا خدماتی که تمایل دارید در سایت قرار داده شود.( به همراه یک سری توضیحات درباره کسب و کار خود و آدرس ها و شماره تلفن های مجموعه).

_

هر سوالی که دارید

از ما پرسید

ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ بدون کسب اطلاعات ممکن نیست، پس اگر سوالی دارید از مشاورین ما بپرسید و اولین گام خود را در راستای ورود به عصر دیجیتال بردارید.

09370644692